Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2012

Κύπελλο Σάμου: Β' φάση με γκολάρες στο ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ!!!

Ονειρεμένο απόγευμα για τον Α.Ο ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ!!! με γκολάρες του Χρήστο Γεωργιάδη και του Βαγγέλη Σίδερη   πέρασε στην επόμενη φάση 3η του Κυπέλλου!!!

Το Καρλόβασι... ξύπνησε στην επανάληψη και με γκολάρες του σούπερ Γιάννη Κατσιάννη μείωσε σε  3-2
 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  3-2
 Δίδυμο υψηλών επιδόσεων αυτό του Χρήστο Γεωργιάδη και του Βαγγέλη Σίδερη με τον Λάζη Φλόριαν και τον Τάσο Καρύδη να είναι πανταχού παρών με αποτελεσματικότητα και να παίρνουν τα χειροκροτήματα των φιλάθλων.
Ο συνδυασμός των δύο πρώτων προσέφερε 3 (4) γκολ στην ομάδα του Α.Ο ΠΟΛΚΡΑΤΗ που ντούμπλαρε τις νίκες της στο ξεκίνημα της προκριματικής φάσης του Κυπέλλου Σάμου.

Πολυκράτης: (Αρχοντούλης Γιάννης), Λύκος, Φουντουλάκος 75' Τσούκας, Κακάνης 88' Φουστέρης, Χλέκος, Αναστασιάδης, Σίδερης Ε., Λιόγκας, Φλώρος, Λάζη, Γεωργιάδης, Καρύδης

Καρλόβασι: (Λατσάρας Στέφανος), Καλατζής, Ζορμπάς, Τσερβενάκου, Κωνσταντινίδης, Κατζιλιέρης, Παλάντζας 46' Κοντάρας, Μαρζαβάς, Καραμαρούδης, Πλατίγκος, Κουφογιάννης 40' Κατσιάνης Γ., Κατσιάνης Α.,

Όμιλος Β' Σάμου

Σε λίγο όλα τα παραλειπόμενα του αγώνα εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου, αλλά και την λήξη του αγώνα που δεν σφύριξε ο διαιτητής! το τέταρτο γκολ του Α.Ο ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ που πανηγυρίστηκε έξαλα από ολόκληρο το γήπεδο και μετά από διαβουλεύσεις δεν μέτρησε... ποιος μπήκε στα αποδυτήρια και τη είπε με τον διαιτητή! τη δήλωσε ο διακριθείς τερματοφύλακας  του ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΚΑΛΑΤΖΗΣ και ο προπονητής του Α.Ο ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ Γιάννης ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ! τη έγινε και δεν μέτρησε το 40 γκολ  που στην αρχή μέτρησε!!! φάουλ; λήξη; γκολ; τα πέναλτι που δίνονται και δεν... δίνονται!!! κλπ....
έχασε τον έλεγχο του αγώνα όταν έγινε δυνατό το δεύτερο ημίχρονο ο διαιτητής, είπαν... ενώ, στο πρώτο ημίχρονο που ήταν καθαρό το σκορ δεν είχε πρόβλημα και ήταν καλός είπαν...!!! και λέμε...!!!