Ο TSORTI ΚΟΡΑΚΗΣ αφού πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του κάνει το 0-4!!!.

Αποτελέσματα Β' Κατηγορίας  Πρωταθλήματος ΕΠΣ Σάμου
Αναγέννηση – Άγιος Αθανάσιος 1-0
Σχολή Θετικών Επιστημών - Φοίνικας 1-0
Κεραυνός Πλατάνου - ΑΟ Σάμου 4-8

Κεραυνός Πλατάνου - Α.Ο Σάμου 4-8
Μεγάλη σε έκταση εκτός έδρας νίκη πήρε ο Α.Ο Σάμου από τον ΠΛΑΤΑΝΟ μέσα σε ένα γήπεδο που σε άλλα νησιά και σε άλλες πόλης θα το είχαν ορίσει ως ακατάλληλο για αγώνες πρωταθλημάτων και για οποιαδήποτε άλλη χρήση αθλοπαιδιών.
Το πιο γρήγορο γκολ του πρωταθλήματος!
56" και πριν καλά καλά συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό του αγώνα ο ΤΣΑΛΙΛΗΣ μετά από την εκτέλεση φάουλ του Στέλιου ΛΑΘΟΥΡΑ με καρφωτή κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του πλατάνου και  κάνει το 0-1 ανοίγοντας τον χορό των γκολ για τον Α.Ο Σάμου.
5' με σουτ βολίδα του Στέλιου ΛΑΘΟΥΡΑ η μπάλα αφού πρώτα βρίσκει το κάθετο δοκάρι στη συνέχεια καταλήγει στα δίχτυα κάνοντας το 0-2.
8' Ο Γιάννης ΓΕΡΟΝΤΗΣ με αριστοτεχνικό τρόπο μέσα από την περιοχή με σουτ πλασέ κάνει το 0-3.
19' Ο  TSORTI ΚΟΡΑΚΗΣ αφού πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του ξεκινώντας από την μεσαία γραμμή του γηπέδου και φτάνοντας απέναντι από την εστία του ΠΛΑΤΑΝΟΥ πλασάρει και κάνει το 0-4.
30' Ο ΜΟΡΤΟΣ μειώνει με σουτ σε 1-4
40' Ο Γιάννης ΓΕΡΟΝΤΗΣ με ένα προσωπικό slalom περνά πέντε αμυντικούς και με σουτ κάνει το 1-5.
50' με πέναλτι ο ΜΟΡΤΟΣ κάνει το 2-5.
55' πάλη με πέναλτι ο ΜΟΡΤΟΣ κάνει το 3-5.
63' Ο ΝΟΤΑΡΑΣ με πέναλτι που κέρδισε ο ΤΣΑΛΙΛΗΣ κάνει το 3-6.
75' Ο Χ"ΠΑΥΛΟΥ  με σουτ ανεβάζει το σκορ στο 3-7.
80' Ο ΜΟΡΤΟΣ με πλασέ σουτ κάνει το 4-7.
87' Ο ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ με σουτ κάνει το τελικό 4-8
 παραλειπόμενα
@ δυο δοκάρια είχε ο Α.Ο ΣΑΜΟΥ με τους ΚΤΙΣΤΟΥ και ΛΑΘΟΥΡΑ.
@ άπειρες ευκαιρίες για διεύρυνση του σκορ είχε ο Α.Ο ΣΑΜΟΥ.
@ άλλος έκανε το πέναλτι αν έκανε! και άλλος πήρε Κάρτα!
@ ο διαιτητής ρωτούσε τους παίκτες να του πουν ποιος έκανε το φάουλ!!.
@ αφού δεν βρήκε ποιος το έκανε ... έδειξε Κάρτα σε τρεις παίκτες!!! Χ"ΜΙΧΑΛΗ, ΤΣΑΛΙΛΗ και ΛΑΘΟΥΡΑ!!!.
@ δεν υπήρχαν ...γραμμές στο γήπεδο και κατά τα άλλα εφάρμοσε τον ΚΑΠ ο διαιτητής!
@ αχ  αχ  Ελλάδα!!! ασχολούμαστε συνεχώς με της φανέλες που είναι έξω από το σορτσάκι!
@ ποδοσφαιριστής μετά από Αράουτ που γίνετε, σηκώνετε για κεφάλια!!! και φάνηκε το γυμνό σώμα του για να έρθει ο διαιτητής και να του δείξει κίτρινη κάρτα διότι λέει βγήκε η φανέλα του από το σορτσάκι αν είναι δυνατόν βρε παιδιά!!!μήπως θα ζητούν οι διαιτητές από τους ποδοσφαιριστές να φοράνε και mpeimpitol!!!. ολόσωμο..! ποδόσφαιρο παίζουμε! ανδρικό άθλημα είναι για όνομα του Θεού πια.
@ ας μάθουμε πρώτα τα βασικά... και μετά ασχολούμαστε και με τα σώβρακα και με της φανέλες!