Δευτέρα 8 Οκτωβρίου 2018

Σημαντική νίκη πέτυχε ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ Μυτιληνιών που επικράτησε εκτός έδρας του ΔΙΑΓΟΡΑ Ραχών Ικαρίας με σκορ 1-2

Φωτογραφία από fs Στέλιος Σταματάκης
ΔΙΑΓΟΡΑ Ραχών - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Μυτιληνιών 1-2

Σημαντική νίκη πέτυχε ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ Μυτιληνιών που επικράτησε εκτός έδρας του  ΔΙΑΓΟΡΑ Ραχών Ικαρίας με σκορ 1-2 στο παιχνίδι που έγινε στην ΙΚΑΡΙΑ για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Σάμου
Τα 2 γκολ για την ομάδα του Στέλιο Σταματάκη πέτυχαν οι Μούτσος στο 32 λεπτό με φάουλ και Αναστασίου με κεφαλιά στο 81 λεπτό.
Ενώ για τους γηπεδούχους σκόραρε ο Τσαπαλιάρης στο 17 λεπτό.

--------------------------

Α.Ο. Σάμου - ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 0-1

Με πέναλτι του Μόρτο στο 59′, ο ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ νίκησε τον Α.Ο. Σάμου και πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας Σάμου.
καλή η διαιτησία των Καραμαγκιόλα, Πασπάτη, Βουτσινά.

Ίκαρος - Α.Σ Λαίλαπας 6-0

Καλή εμφάνιση και ευρεία νίκη με σκορ 6-0 για τον Ίκαρο στο ματς με τον Α.Σ ΛΑΙΛΑΠΑ για τη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας Σάμου.