ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ << ΠΑΙΡΟΥΝ >> ΤΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΝΑ ΜΝΗΜΟΝΕΥΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ Κ. ΝΤΙΝΑΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΑΝ ΠΗΓΗ ......... ΠΡΙΝ ΔΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΥΤΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑ !!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ

ΕΠΣ Καβάλας – ΕΠΣ Δράμας0-3

Η ΕΠΣ Δράμας προηγήθηκε νωρίς στο σκορ από στημένη φάση, έκανε το 2-0 και οι γηπεδούχοι πίεσαν κυρίως με τα στημένα για να μπουν στο παιχνίδι χωρίς όμως να βρουν στόχο. Στην επανάληψη οι επίλεκτοι της Καβάλας μπήκαν πιο καλά αλλά σε μια αντεπίθεση δέχθηκαν το 3ο γκολ και δεν κατάφεραν να αντιστρέψουν τα δεδομένα.

Τα γκολ του αγώνα

Στο 9ο λεπτό ο Κεσόπουλος άνοιξε το σκορ για την Δράμα. Στο 25 ο Κονταξής σκόραρε για το 0-2. Στο 56 μπαλιά του Κονταξή για τον Π. Κωνσταντινίδη που έκανε το σουτ, έκοψε σωτήρια στην γραμμή ο Κώτσιου και στην επαναφορά ο Π. Κωνσταντινίδης έκανε το 0-3.

Διαιτητές: Κακατόλης, Τερετίδης, Πολιανίδης

ΕΠΣ Καβάλας:Χαδόλιας, Κώτσιου, Βασιλειάδης (65 Παπαγιαννίδης), Δελής (59 Γκιούρας), Αϊβάζογλου, Πεχλιβάνης, Γάκης, Ζεϊτίδης, Σαπανίδης (41 Λεπίδας), Χρήστου, Προύντζος.

ΕΠΣ Δράμας: Ηλιάδης, Κεσόπουλος, Καρασαββίδης (63 Ιωσηφίδης), Χατζηλαζαρίδης, Νικολαϊδης, Βάντσης, Δημητριάδης, Αθανασιάδης, Κονταξής (71 Σούλος), Σάσσος, Ευσταθιάδης (41 Κωνσταντινίδης Π.).

ΝΤΙΝΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ

Ο Κονταξής σκορερ του δευτερου τερματος της ομαδος των Παιδων (γιος του Στρατου Κονταξή προπονητη της Προσοτσανης ... γιατι να το κρυψουμε ? ) με τον προπονητη του Λαζαρο Παπαλαζαρου ....... υπο το αγρυπνο βλεμμα παντα της Δοξας Δραμας ,στο βαθος ο κ. Ηλιαδης Ηλιας της ΔΟΞΑΣ .

ΝΕΩΝ

ΕΠΣ Καβάλας – ΕΠΣ Δράμας1-2

Το πρώτο ημίχρονο του αγώνα των νέων, παρά την συνεχόμενη βροχόπτωση, είχε πολύ καλό ρυθμό με αρκετές καλές ευκαιρίες εκατέρωθεν και οι φιλοξενούμενοι πήραν προβάδισμα με 2-0. Στην επανάληψη, οι φάσεις ήταν λιγότερες (τα πόδια βάρυναν), η Καβάλα μείωσε νωρίς και προσπάθησε για την ισοφάριση αλλά τελικά ηττήθηκε με 2-1.

Στο 16ο λεπτό σέντρα του Χιντασέλη και ο Ιωαννίδης τσίμπησε τη μπάλα προ του Δαμιανίδη για το 0-1. Στο 21 ο Χριστιανίδης σκόραρε για το 0-2. Στο 56 δοκάρι για τους φιλοξενούμενους. Στο 59 εκτέλεση φάουλ του Γρ. Παπαδόπουλου και 1-2.

Διαιτητές: Τερετίδης, Κακατόλης, Πολιανίδης

ΕΠΣ Καβάλας: Δαμιανίδης, Καραγιαννίδης (46 Μπόσκος), Λάσπατζης Σ, Καλοκάρδης, Κώτσιου Π., Βαλαβανόπουλος, Παπαδόπουλος Γρ., Τσίλογλου, Ζιμπλιακίδης Π., Καρακεϊσογλου (46 Τουρασανίδης), Σακκόπουλος.

ΕΠΣ Δράμας: Δικταπανίδης, Τσενεκλίδης, Ιωαννίδης, Πετρίδης, Δημητριάδης Χ., Βραμένταλης, Ευθυμιάδης Γ. (87 Περσίδης), Ιωαννίδης (66 Λουκάς), Χριστιανίδης, Νουσδίλης (68 Ουζούνογλου), Χιντασέλη.