Σάββατο 20 Μαρτίου 2010

Από τον αγώνα ΕΝΩΣΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1 - 6

Ο σκόρερ του πέμπτου γκολ και πρώτος σκόρερ του Α.Ο.Π ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, με τον Αρχηγό της ομάδας ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΟ.Από τον αγώνα ΕΝΩΣΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1 - 6

ΜΕ ΧΑΤ-ΤΡΙΚ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΝΟΤΑΡΑ
ΕΝΩΣΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1-6
Πήρε μπροστά η μηχανή του Πολυκράτη που παράγει γκολ από το πρώτο ημίχρονο και με τρία γκολ του Στέλιου ΝΟΤΑΡΑ άνοιξε τον δρόμο για την μεγάλη νίκη .
Το δεύτερο ημίχρονο ήταν πάλη για τον Πολυκράτη που πέτυχε άλλα τρία γκολ με τους ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ, ΚΑΛΗΠΟΛΛΙΤΗ και πολλές ευκαιρίες με την Φιλιώ ΚΥΡΙΑΖΗ, ΑΝΔΡΕΟΥ και ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΟ να διευρύνουν το σκορ.
Η ΕΝΩΣΗ πέτυχε το γκολ της τιμής με τον ΤΣΕΛΙΑ ύστερα από κόρνερ του ΒΟΥΔΟΥΡΗ.